CRX pt.1

Hloupý páteční pítí piva s Patrikem vyústilo v ještě hloupější nápad. Po rozsáhlé a kvalitní konzultaci se nám podařilo usoudit, že vlastně potřebuju CRX (nepotřeboval jsem ho a nepotřebuju ho ani teď). Tenhle hloupej výplod naší diskuse značně podpořila moje absence daily auta a nechuť vybírat nudný pekáče.

Na český inzerci bylo opravdu jen pár kousků, tak jsme pro zpestření nudného pracovního týdne vyrazili na obhlídku směr Beroun. Patrikovi se, jak je zvykem, nechtělo a ještě zvládnul píchnout kolo, takže celý výlet uspěšně pozdržel.

Cílová destinace byla v pochybné ulici pod dálnicí, kde už na mě čekalo auto, který jsem prej potřeboval. Prodávající dovozce aut ze Švýcarska značně připomínal Gargamela. Jak je zvykem všechno bylo špatně a neuvedeno v popisu inzerátu, ale to mě vůbec nezajímalo, protože jsem měl rose tinted glasses, jak se říká po anglicku.

Auto jsem po důkladné obhlídce vyrazil projet a byl jsem nadšen, auto šlo krásně do otáček a jelo jak mělo, ovšem po návratu začalo hulit, dusit se a přehřívat. Usoudili jsme, že se odporoučelo těsnění pod hlavou, tak jsme se rozloučili s Gargamelem a vyrazili dom.

Druhý den na to, kdy jsem opět seděl zkroucen v křesle své kanceláře, mi to nedalo a volám pochybnému prodejci, s tím že auto chci a koupím ho od něj, pokud mi sleví na opravu motoru. S tím prodejce souhlasil, protože dobře věděl, že určitě na jinýho tupce už nenarazí a ještě auto dovezl na podválu až ke mně před barák.

Pokračování příště…

//Mole

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *