Hate it

Často si kladu otázku: “Proč lidi nechápou, to co baví nás?” Postupně jsem se dostal do stádia, kde byl Krteq snad už při narození. To stádium se nazývá – Zkus někomu vysvětlit, proč je lehkej hatch lepší jak jedničková vovce v tdičku. Ostatně to by mohla být možná i celostátní soutěž.

Sám drandim daily v nachipovaný ovci. Ten stav kdy jsem to chtěl přestavit na éreso, snížit to a dát tam větší turbo, už mě přešel. Měl jsem možnost projet se v několika nových autech(i s automatem) a nemůžu říct, že to jsou špatný auta na daily. Pro příklad BMW E91 330Da – úžasný a pohodlný auto na dlouhý vzdálenosti, super auto na dálnici a když chceš tak předjedeš. Koneckonců tak má asi auto na daily vypadat nebo ne?

Co mě ale dokáže nasrat nejvíc, jsou lidi co uměj akorát prskat na všechno ostatní a nedokážou pochopit, že každýho nemusí bavit, to co zrovna baví je. Moc nechápu potřebu se smát někomu, kdo přijel na dzinu ve starý potuněný herce. Ale v Česku už to asi jiný nebude.

Dost lidí se mě často ptá, proč neprodám ty moje šroty a nekoupím si něco novýho. Taky jsem nad tím dost přemýšlel, ale vždycky dojdu k závěru, že na novým autě by mě nic nebavilo, plus bych si na tom doma nic neudělal. Na to svoje seženu díly za cigára a všechno opravim za barákem. Vím, že z mýho rustbucketu nikdy nepostavim leštěnku, ale já nejsem ten typ co to hodí na stavítko, dá tam velký kola a pak to bude každej druhej den jezdit na vapku leštit. Nadruhou stranu taky vim, že moje auto nikdy nebude 100% toge ready, tomu bych se chtěl aspoň trochu přiblížit. Hlavní je ale to, aby mě to pořád bavilo.

//Ejdm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *