Little Logo

Zhruba dva roky zpátky, když jsem neměl do čeho sypat peníze, tak jsem vybíral náhradu za můj bývalý shitbox. Narazil jsem na Hondu Logo. Jo, všichni víme, jak na tom u nás hondy jsou a velká většina jejich majitelů je na tom ještě “líp”.

No, zkrátka od tý doby, co nějak sleduju logo komunitu ve světě, tak musím říct, že je to fakt super. Jednoduše, místo d13b můžete vesele plug and play swapovat jiný d series motory nebo dělat easy engine mods, protože déčka jsou kompatibilní a je jich všude tuna. Takže místo 65 koníků můžeš mít rázem 120 a víc. A když budete hodně hodně zapálený, tak se dají sehnat příjemný dobový bodykity, ale není to prdel.

Samotný auto můžeš sehnat na bazoši v nevylítaným stavu po babičce klidně do 20 tisíc. A co se týče suspension mods, tak se dá sehnat hromada pružin nebo komplet podvozků od TAčka až po BC racing. Takže, když na to dáš malý široký kola, posadíš to na zem a přidáš hromadu stickers, budeš mít takovýho street creditu, že nebudeš vědět, co s tím. Ale holkám se stejně bude víc líbit Leonek, takže doufej že to aspoň kámoši ocení.


Tohle žlutý Logo sleduju už dlouho, frajer je z Itálie. Auto je posazený na Final Konnexion KIDS racing podvozku, který je plně stavitelný samozřejmě. Kola jsou Fondmetal 3000F 13×6 +13 4×100 po renovaci. Volant Nardi Classic, dřív v tom byl Personal Collaudo (Nardi) 1972. Decentní lip kit ve stylu EK a stickers od Caseyho tomu taky dávaj dost. Jinak motor je komplet série d13b.

//Mole

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *