TwongBong

Nikdy jsem nebyl moc fanoušek Renaultu, ale postupem času se mi pár kousků od nich zalíbilo. Věřím, že některý z nich můžou lítat pěkně, například Megane 2.0 16v co měl Myles a nebo Clio Sport, který chtěl vždycky kámoš. Musim uznat, že i některý nový Renaulty vzhledově ujdou, každopádně my zůstaneme u klasiky.

Když jsem začal jako chudý student jezdit na střední ofcí, objevil se u nás ve městě tenhle skvost. Párkrát cestou do školy jsem toho borce potkal a jako kluk s mokrýma papírama jsem si nemohl odpustit nalepení se mu na prdel. K našemu překvapení tohle autíčko jelo o dost rychlejc, než jsme s klukama čekali.

Teď asi většinu z Vás překvapim, když řeknu že jsem se k autu dostal pomocí dopisu. Dá se říct, že mi stálo skoro za barákem. Jezdil jsem kolem něj každej den do práce a všiml si, že poslední dobou jenom stálo v trávě a nehnulo se, plus se u domu objevila nová Audina. Tak mě napadlo, že bych se ho mohl ujmout. Sháněl jsem kontakty na majitele, ale nikdo nic nevěděl. Nakonec to dopadlo tak, že jsem napsal dojemný dopis a hodil ho za stěrač. Asi dva týdny se nic nědělo, ale nakonec mi přišla SMS a bylo vystaráno.

Ale teď taky něco o tom Bongu – Renault Twingo 1.2 43kw, dovoz z reichu, 15kkm po generálce v autorizáku a teď má 167kkm nájezd. Je na tom stavítko od Fk, kola Intra R13 7j a vejfuk z Matiza. Interiér je trochu přestříkanej, jelikož holka v Německu to měla do stylu NFS a předchozí majitel to nevydržel. Moje mods za těch pár dní co to mám jsou slaps, koncovka co jsem ukradl u kámoše ze šrotu a sedačka z Feldy. Ta sedačka kvůli tomu, že na origo jsem k volantu byl ohnutej jak u sázení brambor a po prvním toge jsem myslel, že se už v životě nenarovnám.

//Ejdm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *